Men’s Virility Power Capsules

L5,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10918

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Eshtë një formulë bimore për meshkujt që ndjekin një stil jetese aktiv. Kjo formulë unike përmban Epimedium dhe bimë të tjera si Muira Puama, Maca dhe Tribulus të cilat rrisin performancën seksuale.

perdorimi

1 kapsulë, 1 ose 2 orë para gjumit.

paketimi

120 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Ekstrakt nga gjethe Epimedium (Horny Goat weed) (min. 3% Icariin) 375 mg *
Rrënjë Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) (Koncentrat 12:1) 100 mg *
Rrënjë Maca (Lepidium meyenii) 100 mg *
Ekstrakt fruti Tribulus terrestris (min. 45% Saponine) 75 mg *
Rrënjë Panax Ginseng (Panax ginseng) 50 mg *
Gjethe Damiana (Turnera diffusa) 50 mg *
Ekstrakt gjethe Ginkgo Biloba (min. 24% Ginkgoflavonglikozide) 30 mg *
Frut Capsicum annuum (40,000 SHU) 25 mg *

perberes te tjere

Celulozë (kapsulë), Stearat Magnezi (origjinë bimorë)