Saw Palmetto Extract 160 mg 120 Softgels

L4,050

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13393

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili mbështet funksionin e shëndetshëm të prostatës.

Saw Palmetto është një bimë autoktone në Shtetet e Bashkuara Juglindore që ka përbërës bioaktive të acidit yndyror dhe sterolit. Kokrrat e Saw Palmetto janë zbuluar se mbështesin funksionet e shëndetshme të traktit urinar dhe prostatës.

 

Permban

Ekstrakt i Saw Palmetto Berry 120 mg.

Perdorimi

Merrni 1 kapsulë 2 herë në ditë me ushqim.

Paketimi

120 Kapsula xhelatinoze.