MENS VIRILITY POWER X 60 VCAPS

L3,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13212

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i krijuar posaçërisht për të mbështetur stilin e jetës moderne dhe aktive të një mashkulli. Mbështet performancën e shëndetshme seksuale.

 

permbajtja

Permbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Ekstrakt Epimedium (barërat e këqija të dhisë me brirë) (Pjesë ajrore/gjethe) (min. 3% Icariin) 375 mg *
Muira Puama (përqendrimi 12:1) (Ptychopetalum olacoides) (Rrënja/Kërcelli) 100 mg *
Maca (Lepidium meyenii) (Rrënja) 100 mg *
Ekstrakt Tribulus terrestris (Fruta/Pjesë ajrore) (min. 45% saponina) 75 mg *
Ekstrakt i xhensenit Panax (rrënjë) 50 mg *
Damiana (Turnera diffusa) (Gjete) 50 mg *
Ekstrakt Ginkgo Biloba (gjethe) (min. 24% Ginkgoflavonglikozide) 30 mg *
Cayenne (Capsicum annuum) (40,000 SHU) (Fruta) 25 mg *

perdorimi

Merrni 1 kapsulë me ujë, mundësisht 1 deri në 2 orë para gjumit.

paketimi

60 kapsula.