10650 Lombosacral Back Support John’s -Brez 25cm i larte

L5,370

Ka stok

In Stock

SKU: 1162

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Brez lumbosakral (25cm i larte) me material elastik te bute, me tre panele prej 8 cm dhe mbyllje Velecro. I pershtatshem per situata pas operacionit. Mbeshtet zonen e barkut dhe jep rehati.

specifikime

  • Ngjyra bezhe.
  • E disponueshme ne 4 masa.