10812 Rib Belt Woman John’s -Perforcues shpine per femra

L3,400

Ka stok

In Stock

SKU: 1165

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Perforcues shpine elastike, per femra me lartesi 15cm. Forma e ulet perpara mundeson mbyllje dhe pershtatje perfekte.

specifikime

  • Ngjyra bezhe.
  • E disponueshme ne 7 masa.