10900 Medical Abdominal Binder Sp.Cotton H.24 -Brez

L3,680

Ka stok

In Stock

SKU: 1169

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Brez mjekesor abdominal (me lartesi 24cm), elastik, me material pambuku, me 4 panele prej 6cm , mbyllje Velcro perpara dhe 2 shufra metalike. Mbeshtet muskujt e barkut dhe te shpines.

specifikime

  • Ngjyra bezhe.
  • E disponueshme ne 10 masa.