90 Merino Wool Belt (Brez leshi)

L3,160

Ka stok

In Stock

SKU: 1565

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Brez me material leshi nga delja Meriono. Ju ofron suport dhe nxehtesi. Eshte shume i bute dhe nuk ju pengon gjate dites. Nuk mblidhet si dhe nuk rreshqet.

indikimet

  • Parandalon dhe redukton simptomat e reumatizmes.
  • E disponueshme ne 5 masa.