10813 Rib Belt Man John’s -Perforcues shpine per meshkuj

L3,400

Ka stok

In Stock

SKU: 1166

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Perforcues shpine elastike, per meshkuj me lartesi 15cm. Forma e ulet perpara mundeson mbyllje dhe pershtatje perfekte.

specifikime

  • Ngjyra bezhe.
  • E disponueshme ne 7 masa.