NORMOLIP 5 FORTE 60 compresse

L3,670

Ka stok

In Stock

SKU: 13381

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes për suportimin e sistemit kardiovaskular. Mban nën kontroll nivelet e kolesterolit dhe triglicerideve.


 
 

perberesit

Berberis aristata tit. 85 % 588mg
Hidroklorur berberine 500 mg
Gjembaku i qumeshtit e.s. tit. 80% 100mg
Silimarine 80 mg
Oriz i kuq i fermentuar i titruar në 5% 58 mg
nga të cilat monacolin K red yeast rice (oriz me maja te kuqe) 2.9 mg
koenzime q10 10 mg
Policosanol 60 % 10 mg
Oktakosanol 6 mg
Acid folik 200 mcg
Krom 5 mg

perdorimi

Rekomandohet të merrni 1 tabletë me shumë ujë në mbrëmje.

paketimi

60 Tableta