Normolip 5

L1,320

Ka stok

In Stock

SKU: 0929

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me baze orizin e kuq te fermentuar (Monascus purpureus), Krom, Gamma Orizanolo, Coenzime Q10 dhe Policosanole, i cili lufton nivelin e kolesterolit (LDL) ne gjak, duke evituar ne kete menyre patologjite kardiovaskulare.

Produkt Vegan

perdorimi

1 kapsulë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

paketimi

30 kapsula x 450 mg

permban

Oriz i kuq i fermentuar tit. 5% 200 mg
Gamma Orizanolo 90 mg
Coenzima Q10 10 mg
Policosanoli 5 mcg
Krom 200 mcg

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.