Crema Super Protettiva SPF 50 – Viso

L2,360

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0011

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dielli për fytyrën me SPF 50. Formula e pasur me vaj argani, vaj ulliri dhe vitamina, bën që kremi të ketë një efekt të fuqishëm hidratues dhe antirrudhë. Falë pranisë së ekstraktit të aloes, mullagës dhe kamomilit kremi ka gjithashtu efekt qetësues, ndërkohë që prezenca e luleve te monoit i japin një aromë të freskët dhe delikate. Mbrojtja e lartë SPF 50+ parandalon skuqjen e lëkurës.

I testuar për nikelin. Me aromë hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

PERDORIMI

Tundeni para përdorimit. Aplikojeni kremin në lëkurë 20 minuta para se të ekspozoheni në diell dhe masazhojeni atë. Riaplikojeni sërisht cdo 2 orë, ose sa herë që dilni nga uji.

PAKETIMI

50 ml