Latte Solare Abbronzante Nutriente 6 SPF – Viso e Corpo

L2,550

Ka stok

In Stock

SKU: 1616

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem mbrojtes ndaj diellit, per fytyren dhe trupin me faktor mbrojtes SPF 6. I pershtatshem per lekura me tonalitet mesatar ne te erret ose per ato qe kane marre ngjyre.

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

specifikime

  • Ndihmon ne marrjen e nje ngjyre intensive, graduale dhe qe zgjat.
  • Prania e vajit te luleve monoi hidraton dhe qeteson lekuren, vaji i arganit dhuron nje efekt antirrudhe, ndersa vaji i ullirit dhe i avokados rrisin elasticitetin e lekures.
  • Perthithet lehtesisht nga lekura.

perdorimi

Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell dhe masazhojeni ate. Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

paketimi

200 ml