Anti wrinkle/anti dryness serum

L3,600

Ka stok

In Stock

SKU: 1389

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum inovativ me një teksurë “si vaj”, dizenjuar posacërisht për lëkurat e thata, të prirur për shumë rrudha.

 

permban

  • Ujë akullnajor liposomal nga Alpet e Zvicrës, i cili i rikthen volumin lëkurës suaj.
  • Lipide, të cilat sigurojnë një teksurë të butë e të lëmuar.
  • Peptide të teknologjisë së lartë Matrixyl Synthe’6, të cilat ushtrojnë një efekt lifting.

Perdorimi

Aplikoni serumin në mengjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të fytyrës. Më pas aplikoni kremin.

paketimi

30 ml