Goodnight Hand Mask

L2,650

Ka stok

In Stock

SKU: 11274

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ushqen dhe zbut duart tuaja duke i lene ato te buta e shume te lemuara. E pasur me biotine, e cila forcon thonjte dhe barrieren mbrojtese te lekures. Urea zbut dhe hidraton duart. Bisabolol ka efekt anti-inflamator dhe ndihmon ne rigjenerimin e lekures.

PERDORIMI

Aplikoni masken ne duar te pastra ne mbremje. Ju mund te vishni nje pale doreza pambuku dhe ta mbani masken gjate gjithe nates.

PAKETIMI

75 ml

PERBERJA

Biotine

Ure

Bisabolol

Glicerin