PROXERA BALM

L1,000

Ka stok

In Stock

SKU: 3066

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam për buzët që mbron dhe rigjeneron buzët e thara, kserotike dhe të cara. Ka efekt hidratues dhe zbutës.

permban

Dyll dhe lipide emoliente (baza lipofile): Efekt mbrojtës dhe ristrukturues.

Vaj jojoba: Veti të shkëlqyera emoliente, ndihmon për të rimbushur shtresën siperfaqesore të lipideve. Gjithashtu ka veti të shkelqyera hidratuese dhe ushqyese.

Gjalp Shea:  Gjalp vegjetal me veti zbutese dhe mbrojtese, i cili gjithashtu ka efekt anti-skuqje.

Vitamina E: Veti antioksiduese, mbron lekurën nga radikalet e lira.

Alfa-bisabolol: Efekt qetesues dhe parandalon acarimin e lëkurës.

perdorimi

Aplikojeni një ose disa herë në ditë sipas nevojës.

paketimi

10 ml