TOTAL REGENERATION NIGHT CREAM RICH

L5,800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10208

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem nate për lëkurat e thata e të dehidratuara. Rigjeneron lëkuren tuaj nderkohë që ju flini.

Përmban ekstrakte te Eldeweis, e cila lufton shenjat e plakjes dhe Matrixyl Synthe’6, e cila i dhuron lëkures suaj nje efekt lifting.

Efekti dhe karakteristikat:

  • Hidratim afatgjatë i lëkurës (efekt afatgjatë që zgjat 72 orë)
  • Forcimi i funksionit barrier të lëkurës
  • Redukton humbjen transepidermale të ujit
  • Efekt qetësues dhe anti-inflamator
  • Antioksidues

perdorimi

Aplikoni kremin në darkë, pas pastrimit të lëkures, në fytyrë qafe dhe dekolte.

paketimi

100 ml