DEFENCE HYDRA RICH MOISTURISING CREAM

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 0353

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues i pershtatshem per lekura te thata.

PERMBAN

Serine: Aminoacid i rendesishem i faktorit natyral hidratues (NMF) me veti te forta hidratuese.  Realizon clirim te ngadalesuar te perberesve aktiv per te dhuruar nje efekt qe zgjat ne kohe.

Ekstrakt i Imperata cilindrica: I pasur me kalium, siguron hidratim te menjehershem dhe afatgjate.

Shea butter: Gjalp vegjetal qe fale permbajtjes se tij te paperpunuar zbut lekuren.

Sakaridi i izomeratit: Vepron si rregullator i fuqishem hidratues, duke ruajtur nivelin e ujit ne lekure per nje kohe te gjate.

Perberesit hidratues: Sigurojne efekt 2 ne 1, qe garanton hidratim te menjehershem te te dyja shtesave te lekures (siperfaqesore dhe te thella­)

PAKETIMI

50 ml