Radiant Firming Tonic

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 1123

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik pa alkol, i bute dhe me PH (5.5) I tolerueshem nga lekura.

perdorimi

Aplikoni tonikun ne fytyre me tampon pambuku ne mengjes dhe ne mbremje

paketimi

200 ml

perberesit

Kolagjen te tretshem