DEFENCE REFRESHING TONING LOTION

L1,910

Ka stok

In Stock

SKU: 2126

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion tonik, pa alkool, per lekura normale dhe te thata. Neutralizon pH e lekures. Produkt ideal per te perfunduar pastrimin e fytyres dhe per t’i dhene nje ndjesi te menjehershme freskie.

permban

Aloe vera: Ekstrakt i bimeve Aloe, me veti hidratuese, qetesuese dhe mbrojtese te lekures.

Uje te distiluar (Hamamelis): Luan rolin e nje astrigjenti te bute.

Uje i  distiluar (trendafili ): Efekt freskues dhe qetesues.

Pantenol dhe alantoine: Efekt qetesues dhe mbrojtes per lekuren.

Kompleksi hidratues (sorbitol, natriumi PCA dhe laktat natriumi):  Efekt  ribalancues ne barrieren hidrolipidike te lekures.

perdorimi

Me nje tampon pambuku, aplikoni produktin ne fytyre dhe qafe, pas pastrimit te fytyres me laresin e zakonshem. Nuk ka nevoje per shpelarje.

paketimi

200 ml