9595/B ORIONE Posture-Corrective Bra (Suport shpine)

L5,930

Ka stok

In Stock

SKU: 1573

Find in Store

Pershkrimi i produktit

ORIONE’S REGGIX jane recipeta dhe drejtues shpine ne nje produkt te vetem. Eshte projektuar per permiresimin e postures dhe qendrim te shpines drejte.

specifikime

  • Vishen lehtesisht dhe jane shume praktike.
  • E disponueshme ne 6 masa me 3 madhesi kupe.
  • Ngjyra e bardhe dhe e zeze.