Donna Life retard

L1,480

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2061

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë Magnez, vitaminë B6, Sojë, Cimicifuga dhe Tërfil, i cili eleminon lodhjen dhe simptomat e menopauzës.

Kapsulat Retard clirojnë substancat në mënyrë graduale në organizëm duke lehtësuar përthithjen e përbërësve, në këtë mënyrë merren të plota benefitet e produktit.

Produkt Vegan

perdorimi

1 kapsulë në ditë me shumë ujë.

paketimi

30 kapsula x 738 mg

permban

Sojë e.s. tit 40% isoflavone totale 175 mg
Tërfil i kuq e.s. tit 8% isoflavone 125 mg
Magnez 56,3 mg
Cimicifuga e.s. tit 2.5% triterpenglikoside 40 mg
Vitaminë B6 1,4 mg

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.