Menopause Support Veg Capsules

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 10796

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Përzieje bimore qetësuese
  • Ekstrakte të standartizuara

NOW® Menopause Support është një përzierje bimore me ekstrakte të standartizuara për mirëqenien dhe balancën tek femrat në menopauzë.

perdorimi

Deri në 3 kapsula në ditë sipas nevojës.

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Rrënjë Rizome organike (Angelica sinensis) 200 mg Rrënjë Rizome organike (Angelica sinensis) 200 mg
Gjethe Mjedër e kuqe (Rubus idaeus) 100 mg
Ekstrakt nga frutat Vitex agnus (min. 0.5% Agnuside) 100 mg
Lule nga Tërfili i kuq (Trifolium pratense) 100 mg
Rrënjë Glycyrrhiza glabra) 50 mg
Ekstrakt nga rrënjë (Actaea racemosa) mg 80
Pluhur nga Isoflavone soje 60 mg
Rrënjë Rizome (Dioscorea villosa) 50 mg
Rrënjë xhinxheri 50 mg
5-HTP (nga ekstrakti i farave Griffonia simplicifolia) 30 mg

perberes te tjere

Hipromelozë (kapsulë), miell orizi, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë. Përmban sojë.

paketimi

90 kapsula