123 Anatomic Arch Support Unisex (Shtroje kepucesh)

L1,800

Ka stok

In Stock

SKU: 1551

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shtroje kepucesh te cilat sigurojne rehati dhe mbeshtetje maksimale ne kembe.

indikimet

  • Ofrojne mbeshtetjen me te mire per anatomine e kembes.
  • Vecanerisht te pershtatshme per ato qe merren me aktivitet fizik ose qendrojne shume ore ne kembe.
  • Ndihmon me problemet flebologjike, permireson qarkullimin dhe zvogelon lodhjen e kembeve.
  • Redukton dhimbjen ne plantalgia dhe ul mbingarkesen metatarsale.

paketimi

2 shtroje kepucesh. E disponueshme ne 12 masa (numer kembe 36-46), 6 masa per femra/ 6 masa per meshkuj.