126 Thermal Insole In Wool (Shtroje kepucesh termike)

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 2773

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shtroje kepucesh termike me material 100 % leshi dhe shtrese lateksi te bute. Shtresa e leshit siguron dhe ruan nxehtesine e duhur ne kembe, ndersa shtresa e lateksit siguron rehati kur ecni.

 

paketimi

2 shtroje kepucesh. E disponueshme ne 6 masa. S-XXXL