G202 Elastic Metatarsal Band With Gel Cushion

L3,250

Ka stok

In Stock

SKU: 1580

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bende elastike metatarsale me nje shtrese xheli polimer i cili mbron zonen plantare dhe metatarsale. Redukton dhimbjet plantare, absorbon goditjet dhe parandalon krijimin e kallove.

specifikime

-Vishet lehtesisht dhe pershtatet me te gjitha kepucet.

-I disponueshem ne dy masa, e majte dhe e djathte.