79 3/4 OK PED Heel Thickness 3/4 Pads

L2,340

Ka stok

In Stock

SKU: 10466

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ana ne kontakt me kemben eshte material lekure, ndersa ne anen tjeter eshte i vendosur nje ngjites i cili ben te mundur fiksimin e shtrojes me kepucen.

Kujdes! Cdo paketim permban 2 shtroje per kemben e majte, ose dy shtroje per kemben e djathte. E disponueshme ne 3 masa, e majte dhe e djathte.