95 OK PED Heel Cup For Pronation Or Supination

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 1743

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Thember silikoni OK PED, me nje pike qendrore per shkarkimin e tensionit. Per probleme me pronacionin dhe supinacionin.

paketimi

  • 2 thembra silikoni.
  • E disponueshme ne tre masa.