400 Ankle Support With Reinforced Heel (Kaviljere)

L1,780

Ka stok

In Stock

SKU: 1557

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kaviljere me nje material te holle i cili pershtatet shume lehte ne kepuce.

-Ngjyra bezhe. -E disponueshme ne 5 masa.

indikimet

  • Siguron suport dhe mbrojte te kavijes
  • Lehteson sherimin pas traumave te vogla
  • Perdoret gjate kryerjes se aktiviteteve sportive
  • Karakteristikat: