99 OK PED Flat Silicone Heel Cup

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 1574

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Thember silikoni me lartesi 7mm me nje pike qendrore, qe ben te mundur shkarkimin e tensionit.

E disponueshme ne tre masa.

indikimet

– Mbron thembren nga goditjet e ushtruara gjate ecjes dhe vrapimit.

– Ne tendinitin e tendines se Akilit.

– Talalgia

– Bursit

– Ne traumat e Calcaneus spur dhe trauma te pergjithshme te shkaktuara nga aktiviteti fizik.