116 OK PED Invisible Mini Pads In Gel

L1,170

Ka stok

In Stock

SKU: 2649

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel i bute, komfort dhe i padukshem, i pershtatshem per pjesen e perparme te shputes se kembes. I pershtatshem per te gjitha kepucet, vecanerisht per kepucet me taka.

Fale materialit te tij parandalon krijimin e kallove, nuk eshte i rreshqitshem dhe lahet lehtesisht.

paketimi

1 pale shtroje (1 e majte + 1 e djathte). E disponueshme ne 1 mase dhe e pershtatshme per te gjithe.