DEFENCE SUN TRANSPARENT TOUCH HIGH PROTECTION 30

L3,100

Ka stok

In Stock

SKU: 12435

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dielli në formë spraj më faktor mbrojtës 30 +. Shumë praktik për tu aplikuar falë sistemit të aplikimit 360°. Teksturë e lehtë dhe nuk ngjit.

perberesit

-Filtra UVA dhe UVB fotostabile
-Nikotinamidi ndihmon për të luftuar dëmtimin biologjik duke forcuar mekanizmat natyrorë të mbrojtjes dhe riparimit të ADN-së.
-Beta-Glukan/L-Karnozina stimulojne mbrojtjen natyrale, biologjike të lëkurës dhe mbrojn nga radikaleve të lira.
-Vitamina E ka një efekt antioksidant

perdorimi

Aplikoni nje sasi te konsiderueshme. Riaplikoni shpesh. Mos spërkatni drejtpërdrejt në fytyrë. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse kontakti me sytë ndodh aksidentalisht, shpëlajeni mirë.

paketimi

200 ml.