COMPLETE CLEANSING FIBER 8.5 OZ 240 G Trace Minerals

L5,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13899

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kompleks probiotik me fuqi të lartë për të hyrë në strukturën e florës të zorrëve dhe për të promovuar funksionin e shëndetshëm të sistemit intestinal.

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % se vlerës ditore:
Kalori 30
Karbohidratet totale 6 g 2 %
Fibrat dietike totale 7 g 25 %
Fibra të tretshme 1 g
Fibra te pa tretshme 6 g
Proteina 1 g 2 %
Hekur 1 mg 6 %
Ekstrakt fibrash me fuqi te larte 8 g **
Flora e qendrueshme prebiotike 3.5 mg **

perdorimi

Përzieni 1 lugë (8 g) me 177-237 ml ujë ose lëng. Përziejeni dhe pijeni menjëherë.Pa alergjene, pa gluten.

paketimi

240 g.