DigestivAid No Acid, 12 tableta

L600

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0860

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes kundër gastritit dhe djegies së stomakut, me bazë fosile koralesh, të cilat janë një burim natyral i karbonatit të kalciumit, Papaja dhe Likuirizia. Kalciumi kontribuon në funksionin normal të enzimave digjestive, ndërsa Papaja dhe Likuirizia favorizojnë funksionet fiziologjike të aparatit tretës dhe veprojnë në mënyrë sinergjike për të luftuar aciditetin e stomakut në mënyrë natyrale.

Produkt Vegjetarian

PERDORIMI

2 tableta që duhet të shkrihen në gojë, 2 herë në ditë, një orë pas vakteve kryesore.

PERMBAN

Rrënjë likuirizia e.s. tit 19% 0,24 g
Fruta Papaja të liofilizuara 0,034 g
Pluhur fosile koralesh 0,2 g
Pektinë 0,06 g
Kalcium 190 mg

NUK PERMBAN

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, OMG.

paketimi

12 tableta x 17 g