Karbofin Forte 60 naturcaps

L1,160

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2585

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes 100% natyral, me  bazë  Karbon vegjetal, Finok, Kamomil dhe vajra esenciale, për eleminimin e gazrave në zorrë dhe qetësimin e dhimbjeve intestinale, përmirësimin e funksioneve fiziologjike të tretjes dhe rregullimin e aktivitetit intestinal.

 

perdorimi

2 kapsula në ditë me ujë, pas ushqimit nëse presioni abdominal shkaktohet nga proceset e tretjes, në të kundërt larg vakteve.

permbajtja

Karbon aktiv100 mgKamomil pluhur40 mg
Finok i ëmbël pluhur190 mgKamomil e.s. tit. 0,3%30 mg
Finok i ëmbël e.s. tit. 0,5%60 mgFinok i ëmbël o.e.1 mg
Angelica e.s. 4/150 mgMente o.e.1 mg
Anice Verde o.e.1 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

paketimi

60 tableta x 375 mg