GinkgoMax memory

L1,550

Ka stok

In Stock

SKU: 10583

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me ekstrakte të standardizuara dhe të titruara të Ginkgo Biloba dhe Bacopa Monnieri, me fosfatidilserinë, Glutaminë, Magnez dhe Vitaminë B6. Ginko dhe Bacopa promovojnë kujtesën dhe funksionet konjitive. Magneziumi dhe vitamina B6 kontribuojnë në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë, në mirëfunksionimin e sistemit nervor dhe metabolizmit.

Produkt Vegan

perdorimi

1 tabletë në ditë e shoqëruar me shumë ujë.

paketimi

30 tableta x 800 mg

perberesit

Ginkgo Biloba e.s. tit. 26% 240 mg
Bacopa Monnieri e.s. tit. 20% bacosidi 300,0 mg
Flavonol glikoside 62,4 mg
 Bakoside 60 mg
Fosfatidilserina 100 mg
Glutaminë 100 mg
Magnez 96 mg
Vitaminë B6 21 mg

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.