SEREN-ESI

L2,450

Ka stok

In Stock

SKU: 13039

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement me veti toniko-adaptogjene kunder ankthit dhe stresit. Suporton mirëqenien fizike, mendore dhe relaksimin. Suplement ushqimor i bazuar në ekstrakte bimore të ashwagandha, livando, balsam limoni dhe hop, me magnez dhe L-theanine (aminoacidi që përmbahet natyrshëm në gjethet e çajit jeshil).

Rrënja e Ashwagandha ka veti toniko-adaptogjenike dhe është një tonifikues në rast të lodhjes fizike dhe mendore, i dobishëm për relaksim dhe mirëqenie mendore.
Balsami i limonit gjithashtu promovon relaksimin dhe mirëqenien mendore dhe ruan tonin e humorit.
Hopsi dhe livanda nxisin relaksimin në rast stresi.
Magnezi kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor.

Nuk përmban ngjyra artificiale, konservues dhe OMGJ.

Permbajtja

Perberesit Per 2 kapsula
Ashwagandha 250 mg
L-teanina 100 mg
Gjethet e balsamit te limonit 100 mg
Magnez 78.6 mg
Lule livando 40 mg
Hop cones 40 mg

Perdorimi

2 kapsula në ditë, një në mëngjes dhe një herët pasdite, te shoqeruara me shumë ujë.

Paralajmerime:

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Suplementet ushqimore nuk synohen si zëvendësues për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stil jetese të shëndetshme.

Nuk rekomandohet për përdorim tek fëmijët dhe gjatë shtatzënisë dhe/ose ushqyerjes me gji.

Paketimi

60 kapsula