SEREN-ESI GIORNO GOCCE

L1,110

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13040

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement natyral me veti toniko-adaptogjene i cili suporton mirëqenien fizike, mendore dhe favorizon relaksimin.

Suplement ushqimor i bazuar në ekstrakte bimore të ashwagandha, livando, balsami i limonit dhe hopsi, me magnez dhe L-theanine (aminoacidi natyral i përmbajtur në gjethet e çajit jeshil).

Rrënja e Ashwagandha ka veti toniko-adaptogjene dhe është një tonifikues në rast të lodhjes fizike dhe mendore, i dobishëm për relaksim dhe mirëqenie metalike.
Balsami i limonit gjithashtu promovon relaksimin dhe mirëqenien mendore dhe ruan humorin.
Hopsi dhe livanda nxisin relaksimin në rast stresi.
Magnezi kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor.

Me arome te mollës së kuqe.

Nuk përmban: sheqerna të shtuar, shije artificiale, ngjyra artificiale dhe OMGJ.
Pa gluten.

Permbajtja

Permban
Rrënjë Ashwagandha 250 mg
L-theanine 100 mg
Gjethet e balsamit të limonit 100 mg
Lule livando 40 mg
Hops Strobili 40 mg

Perdorimi

Shkundni para përdorimit. 2 ml në ditë (duke përdorur pikatoren e shkallëzuar), ashtu siç është ose e holluar në pak ujë.

Paralajmerime

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Suplementet ushqimore nuk synohen të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Nuk rekomandohet për përdorim tek fëmijët dhe gjatë shtatzënisë dhe/ose laktacionit.

Konsumimi i tepërt mund të ketë efekte laksative.

Pas hapjes, shishja duhet të ruhet në frigorifer.

Paketimi

50 ml