NO-DOL TENDINI 14 bustine

L2,400

Ka stok

In Stock

SKU: 13538

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes për mirëmbajtjen e tendinave dhe ligamenteve. Çdo bustinë përmban 1000 mg kolagjen të tipit I, Acid Hialuronik dhe Glukozaminë për funksionimin normal të kockave dhe kërcinjve. Neutralizon gjendjet e lokalizuara të tensionit dhe promovon funksionin e artikulacioneve.

Permbajtja

Përberësit për dozën ditore:
Metilsulfonilmetani 1500 mg
Kolagjen i hidrolizuar 1000 mg
Glukozaminë 250 mg
Vitaminë C 250 mg
Ekstrakt fosfolipid Bosvellia 250 mg
Marrja totale e acideve triterpenike 62.5 mg
Acidet beta boswellike 25 mg
Hialuronat Natriumi 51.5 mg
Nga te cilat Hialuronik Acid 50 mg

perdorimi

Këshillohet marrja e një bustine 2 herë në ditë në cdo moment të ditës.