NO DOL pocket drink

L1,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2374

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Favorizon mirëqënien e shpindës, artikulacioneve dhe tendinave. Suplement ushqyes me bazë Glukozaminë, Kondroitinë, MSM, Manganez, Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis.

Glukozamina dhe Kondroitina janë përbërës të kartilagjeve, Artiglio del diavolo ndihmon në funksionin artikular. Manganezi kontribuon në formimin normal të indit lidhor dhe mirëmbajtjen e kockave.  Me shije molle të kuqe.

Nuk permban: Gluten, OMG, sheqer

perberesit

D-Glucosaminë 500 mg
MSM 200 mg
Lëng i përqëndruar boronice 320 mg
Artiglio del Diavolo 200 mg
Aloe Vera 30 mg
Manganese 10 mg

perdorimi

1 bustinë në ditë, sic është ose të holluar me ujë.

paketimi

16 bustina x 20 ml