Capsule Miglio Plus

L3,890

Ka stok

In Stock

SKU: 0742

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i pasur me ekstrakte melise (millet), selenium dhe vitamina te rendesishme per te ushqyer qelizat e organizmit, vecanerisht lekuren, floket dhe thonjte. Pa Gluten.

 

 

PERMBAN

Ekstrakte te melises – ndihmon ne mireqenien e flokeve dhe thonjve.

L-Methionine – aminoacid qe merr pjese ne ndertimin e flokeve dhe thonjve.

Zink dhe Baker – minerale qe kontribojne per floke te shendetshem.

L-Cisteine dhe Selenium – kontribojne ne rritjen dhe pigmentimin e flokut.

Beta-Karoten dhe vitaminat C, E – mbrojne qelizat nga stresi oksidativ dhe kontribuojne per te pasur floke te shendetshem.

Silikon – redukton thyerjen e thonjeve dhe demtimin e flokeve.

PERDORIMI

Konsumoni 1 ose 2 kapsula ne dite, me uje ose pije tjeter.

PAKETIMI

60 kapsula