O.SH AVOCADO & HONEY CONDITIONER 280 ML (2957E)

L490

Ka stok

In Stock

SKU: 11915

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Linja e flokëve LAVISH AVOCADO & HONEY është formuar nga kombinimi i vajit të arganit dhe mjaltit organik, të cilat rikthejnë vitalitetin e flokëve tuaj.

 

Permban

  • Mjalti organik i pasur me vitamina rikthen shkëlqimin flokëve pa jetë, si dhe kujdeset në mënyrë të vecantë për flokët kacurrela.
  • Vaji i avokados është shumë i pasur me lëndë ushqyese duke ju dhuruar kështu flokë të fortë dhe të shëndetshëm.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të pastër të lagur pas larjes me shampo. Përhapeni në mënyrë të barabartë nga rrënjet  deri te majat e flokëve. Lëreni për 2-3 min dhe shpelajeni.