O.SH SHAMPOO GOLDEN ORCHID 280 ML(1939E)

L510

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11963

Pershkrimi i produktit

Shampo e pasur me vaj organik jojoba & ekstrakte të orkideve të arta, të cilat i japin një ngjyrë të ndritshme dhe një elasticitet të jashtëzakonshëm flokut tuaj.

  • Ekstrakti i orkideve ndihmon në krehjen e flokëve, duke ju dhuruar shkëlqim natyral dhe butësi të mëndafshtë.
  • Vaji organik i jojobës forcon strukturën natyrale të flokëve tuaj dhe e mbron atë nga humbja e ngjyrës.

Origjina 99% NATYRALE

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

perdorimi

Vendoseni shampon në flokë të lagur, fërkoni flokët dhe shpëlani flokët me ujë të bollshëm, përsëriteni procesin nëse është e nevojshme.

paketimi

280 ml.