O.SH SHAMPO SILK NECTAR 280 ML-1960

L570

Ka stok

In Stock

SKU: 12285

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo per një shkëlqim rrëzëllitës dhe butësi të pabesueshme në flokët tuaj.

  • Gjalpi organik Shea hidraton flokët tuaj, duke e bërë atë të lëmuar, më fleksibël dhe më të fortë.
  • Ekstrakti i zambakut të ujit ushqen flokët.

99% Përbërës natyralë

Pa SLS, pa paraben, pa silikon.

perdorimi

Aplikoni shampon në flokë të lagur, shkumoni dhe shpëlajeni tërësisht. Përsëriteni përsëri nëse është e nevojshme.

paketimi

280 ml.