O.SH SHAMPOO TREASURE OF SRI LANCA 280 ML (1953E)

L510

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11964

Pershkrimi i produktit

Flokët tuaja do të duken një mrekulli e vërtetë me shampon tonë me vaj organik borazhine dhe ekstrakt druri sandali.
Këta përbërës do ti dhurojnë flokëve tuaj vëllim të bukur dhe shkëlqim mahnitës.

Origjina 99% NATYRALE

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

perdorimi

Vendoseni shampon në flokë të lagur, fërkoni flokët dhe shpëlani flokët me ujë të bollshëm, përsëriteni procesin nëse është e nevojshme.

paketimi

280 ml