Maschera Balsamo BIO VEGAN

L1,750

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2737

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske + Balsam bio dhe vegan i formuluar posacerisht per floke te te lyer, te thate dhe te demtuar. Me arome te kendshme frutash.

Nuk permban SLS, bio, vegan, e testuar per nikelin, parfum hipoalergjik.

permban

Gjalp avokado dhe Pantenol – ushqejne flokun e demtuar.

Vaj bajame – hidraton dhe shkelqen flokun.

Qelizat staminale te molles – ndihmojne ne rigjenerimin e skalpit te kokes.

Horsetail (keputja) dhe xhinseng – hidratojne, ristrukturojne dhe shkelqejne flokun e thate.

perdorimi

Mund te perdoret si maske ose si balsam per floket. Aplikohet ne floke te lagur, lihet pak minuta dhe shperlahet.

paketimi

250 ml