Rigenforte Shampo Anticaduta

L1,280

Ka stok

In Stock

SKU: 12408

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo kunder renjes, per floke te holle dhe te dobet.

specifikime

Shamapo energjizuese per floke te dobet dhe te holle.

Permban nje sere perberesish me veti ushqyese qe parandalojne dobesimin e flokut.

Ushqen floket e demtuara nga ndotja, djelli, era dhe faktore te tjere demtues si dhe ju kthen volumin e munguar.

Pastron skalpin plotesisht pa e irrituar ate.

Ka aromen e lehte te livandos.

Mund te perdoret cdo dite.

-Produkt dermo-kozmetik i pershtatshem vetem per perdorim te jashtem. Duhet te shmanget kontakti i shampoos me syte. Te mbahet larg femijeve.

Permban

Biotinë, Metioninë, Cistinë, etc.

Nuk permban: Ngjyryes artificjale, paraben, SLS, SLES.

Perdorimi

Aplikohet ne floke te njome. Masazhohet dhe lihet ne kontakt me scalpin per nje minute.

Shpleahet me uj te bollshem. Mund te perdoret cdo dite.

Paketimi

250 ml.