O.SH POMEGRANATE & PATCHOULI CONDIT.280 ML (3008E)

L490

Ka stok

In Stock

SKU: 11916

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam Linja TANTALISING POMEGRANATE & PATCHOULI me aromë ekzotike, e pasur me vajra esencial, të cilat forcojnë dhe vitalizojnë flokët tuaj.

Kjo linjë zgjon shqisat tuaja dhe do ju bëjë të dukeni sikur sapo keni dalë nga sallonet estetike.

permban

Ekstrakti i shegës i lë flokët tuaj të lëmuar dhe plotë shkëlqim.
Vaj organik i Patchoulit hidraton intensivisht flokët tuaj duke ju dhuruar atyre një butësi të mëndafshtë.