O.SH SHAMPOO ALGEA & LEMONGRASS 280 ML (1922E)

L510

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11962

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo flokësh me përmbajtje të  ekstraktit të algave organike dhe argjilës natyrore e cila rinovon strukturën e flokëve tuaj – duke e bërë atë më të fortë dhe më të shëndetshëm.

  • Ekstrakti i algave organike ushqen dhe hidraton flokun tuaj, duke e mbrojtur atë nga ndikimet mjedisore.
  • Balta natyrale ndihmon në forcimin e rrënjës së flokut, forcimin e strukturës së saj dhe zvogëlimin e humbjes së flokëve

Origjina 99% NATYRALE

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

perdorimi

Vendoseni shampon në flokë të lagur, fërkoni flokët dhe shpëlani flokët me ujë të bollshëm, përsëriteni procesin nëse është e nevojshme.

paketimi

280 ml.