O.SH SHOWER FOAMY OIL DEMASCUS ROSE 280 ML(1571E)

L1,370

Ka stok

In Stock

SKU: 11927

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo trupi vajore, delikate, e pasur me një kombinim të trëndafilit organik të Damaskut dhe jojobës organike – të cilat ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën tuaj, duke e bërë atë më të butë dhe elastike.

PERMBAN

Ekstrakti i trëndafilit organik të Damaskut ka veti rigjeneruese, duke ndihmuar në tonifikimin e lëkurës.
Vaji organik i jojobës plotëson energjinë natyrale të lëkurës dhe zbut lëkurën.