O.SH SILKY SHINE HAIR CONDIT.NECTAR 280ML-1908

L570

Ka stok

In Stock

SKU: 12275

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Basam flokësh, i cili do të lërë flokët tuaj me një shkëlqim dhe lehtësisht të menaxhueshëm.

Gjalpi organik shea hidraton dhe ushqen flokët tuaj nga rrënja në majë, duke e bërë atë më me shkëlqim, të lehtë për tu menaxhuar dhe të fortë.
Ekstrakti organik i zambakut të ujit rigjallëron flokët tuaj, duke përtërirë strukturën e tij natyrore.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër të lagur pas larjes me shampo. Përhapeni në mënyrë të barabartë nga rrënjët deri te majat e flokëve, lëreni për 1-2 minuta dhe shpëlajeni.

paketimi

280 ml.